Królestwo Wanadolezji

Królestwo Wanadolezji - aktualne forum

#1 2013-02-11 20:34:28

Elmuk VII Wikarde

Administrator

Zarejestrowany: 2012-08-07
Posty: 158
Punktów :   

Akcja ,,Modo" - Turdata

Dzisiaj, w dwupiętrowym domu na jednej z ulic Turdaty zabarykadowała się grupka mężczyzn powiązanych z gangiem paserów. Porwali oni dwie osoby, mężczyznę: Leosa Karada oraz kobietę: Raminę Jakus.
Według milicjantów, osoby zostały porwane o godz. 16:40 ze swojego miejsca pracy, z biura podróży Exclusive Holidays. W biurze pojawiło się czterech, zamaskowanych mężczyzn z krótką bronią palną. Milicjanci nie zdołali złapać porywaczy.
O godz. 19:21 z sąsiednich domostw dobiegły zgłoszenia na komendę, typu: ,,Broń palna w posiadaniu cywila", ,,Prawdopodobne porwanie", ,,Zamaskowani mężczyźni". Milicja ogłosiła zakaz wjazdu na ulicę oraz rozkazała mieszkańcom domostw mieszkających w sąsiedztwie z porywaczami zabarykadować się w domu oraz przygotować się na potencjalną napaść ze strony bandytów.
O godz. 20:14 na miejscu pojawiła się jednostka antyterrorystyczna ze Specjalnych Królewskich Oddziałów Milicji. Dom został okrążony. Porywacze nie są skłonni do negocjacji oraz zabarykadowali się w domu. Jeśli porywacze nie złożą broni w ciągu dwudziestu minut, jednostka antyterrorystyczna wkracza do budynku.

http://img195.imageshack.us/img195/7427/20080826swatcar33.jpg


Antyterroryści w drodze na miejsce.

http://img202.imageshack.us/img202/4339/swat1z.jpg

Przygotowanie do akcji.


(-) Król Elmuk VII Wikarde herbu Harchzind

Offline

 

#2 2013-02-11 21:18:50

Elmuk VII Wikarde

Administrator

Zarejestrowany: 2012-08-07
Posty: 158
Punktów :   

Re: Akcja ,,Modo" - Turdata

Zgodnie z zapowiedzią, antyterroryści wkroczyli do budynku.
Zarejestrowana komunikacja radiowa między antyterrorystami:

-Alpha K1, tu Baza. Sytuacja wygląda następująco. Dwoje porwanych obywateli, czterech uzbrojonych w krótką broń zamaskowanych mężczyzn. Snajperzy są na budynkach - wejście wygląda na czyste.
-Przyjąłem, Bazo. Grupa Alpha rozpoczyna wejście od frontu. Grupa Bravo?
-Bravo gotowa od tyłu.
[...]
-Bazo, tu Alpha K1. Wkroczyliśmy do domu, zero kontaktów, kuchnia zabezpieczona.
-Pokój z prawej czysty!
-Pokój z lewej też.
-Przyjąłem, Alpha K1. Grupa Alpha przygotowuje się do wkroczenia na piętro. Grupa Bravo przygotuje się do wkroczenia do pomieszczenia podziemnego.
-Alpha gotowa.
-Bravo gotowa.
[...]
-Kontakt! [w tle: Na ziemię! oraz strzały]
-Kontakt zneutralizowany!
-Bazo, tu Bravo K1. Jeden przeciwnik wyeliminowany. Potwierdzam - podejrzani mają broń. Zaraz... tu coś się rusza... Bazo, tu Bravo. znaleźliśmy porwaną. Zostanie wyprowadzona z domostwa.
-Przyjąłem, Bravo K1. Alpha, macie pozwolenie na wkroczenie do piętra.
-Zrozumiano, Bazo. Ustawiajcie się obok drzwi. Aledz, szykuj hukowy. Mezi, osłaniaj mnie, wchodzę pierwszy. Każdy na inną stronę się patrzy.
[...]
*w tle hukowy*
-Kontakt na dwunastej!
-Kontakt zneutralizowany!
-Stać! Wstrzymać ogień. Bazo, tu Alpha K1. Jeden z podejrzanych trzyma porwanego i żąda okupu. Prosimy o sugestie.
-Przyjąłem, Alpha K1. Snajper na pozycji Fiesta 01, przygotuj się do strzału.
-Zrozumiałem, Bazo. Fiesta 01 gotowa.
-Fiesta 01, masz pozwolenie na strzał.
-Przyjąłem, Alpho, odsuńcie się od podejrzanego.
[...]
-Kontakt zneutralizowany. Porwany uwolniony. Bilans - wszyscy przeciwnicy wyeliminowani.
-Bravo, Alpha, tu Baza. Delta hotel, wracajcie.

Porwani zostali odeskortowani na komendę, na miejscu pojawiła się karetka oraz oddziały milicji.
Rozmowa jest upubliczniona i zakodowana w niektórych strefach.


(-) Król Elmuk VII Wikarde herbu Harchzind

Offline

 

#3 2013-02-11 21:24:24

Abdullah Aykm

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-08-11
Posty: 40
Punktów :   

Re: Akcja ,,Modo" - Turdata

Gratuluje Szybkiej Akcji u nas byśmy się nie pieprzyli i od razu z 2 miejsc(z zewnątrz i wewnątrz)  była by akcja


Strażnik Dwóch Meczetów Mufti Kadi
Abdullah Aykm

Offline

 

#4 2013-02-11 21:25:36

Elmuk VII Wikarde

Administrator

Zarejestrowany: 2012-08-07
Posty: 158
Punktów :   

Re: Akcja ,,Modo" - Turdata

W środku byli porwani. Każdy nieodpowiedni ruch skończyłby się ich śmiercią. Dlatego akcja została przemyślana.


(-) Król Elmuk VII Wikarde herbu Harchzind

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.mechatronicy2006.pun.pl www.perlawroclaw.pun.pl www.klasainf.pun.pl www.rockstacja.pun.pl www.mfporadnik.pun.pl